HEP UZAKLARI

HEDEFLEDİK

1974’ten günümüze gelen eğitimin öncü firması Kavram Eğitim Kurumları eğitim sektörüne Kavram Dershaneleri ile adım attı. Günümüzde 70’dan fazla şubesi olan Kavram Dershaneleri bir çok gencimizin eğitim hayatında unutamadığı yardımcısı oldu. 44 yıldır hizmet veren Kavram Eğitim Kurumlarına göz atalım.

KAVRAM KURS MERKEZİ

Kavram  Kurs Merkezi : Bireyi bir bütün olarak algılayıp eğitim-öğretim kalitesini yükselterek öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren, akademik başarısını yükselten, çalışmaları ile Türkiye’nin öncü ve lider kurumudur

KAVRAM MESLEK YÜKSEK OKULU

Kavram Meslek Yüksek Okulu : Sistematik düşünme yetisine sahip, özgüveni yüksek, evrensel değerlere saygılı, sorgulayarak öğrenen, anadilini ve yabancı dili etkin kullanabilen, topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip izleyen ve kullanabilen, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet gücü yüksek bireyler yetiştirmeyi kendine ilke edinmiş Kavram Eğitim Kurumlarından bir tanesidir.

KAVRAM YAYINLARI

Kavram Yayınları : 1.sınıftan 12.sınıfa kadar YGS, LYS, Kişisel Gelişim, Anlamlı Test Kitapları, Soru Bankaları, Genel Başarı Sınavları, Deneme Sınavları, Çalışma Kitapları, Konu Testleri, Rehberlik ve Kişisel Gelişim Yayınları, yelpazesi ile 1974’ten beri Türkiye’de yayıncılık sektörünün nabzını etkin bir şekilde tutmaya devam ediyoruz.

KAVRAM İNTERAKTİF

Kavram İnteraktif : Kavram Eğitim Kurumu öğrencilerinin, internet bağlantısının olduğu her yerden sınırsız konu anlatımı ve teste erişim fırsatını yakaladıkları eğlenceli öğrenme platformumuz.

KAVRAM KOLEJİ

Ülkemize ve insanlığa yararlı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, manevi ve etik değerlere saygılı, sosyal, akademik ve bilişsel gelişimini tamamlamış geleceğin lider şahsiyetlerini yetiştireceğimiz Kavram Eğitim Kurumlarının son halkasıdır